NOVINKY

 

Nikol Kajpušová se s Artem Sites Moravia Masai Mara kvalifikovali na Mistrovství světa belgických ovčáků konané v Německu. Přejeme jí hodně štěstí, rychlé nohy a chladnou hlavu.

 

 

 

Nikol Schovancová a Beatrix z Tylenu Moravia na MČR v agility v Děčíně. Holky i tentokrát zabojovaly a v nemalé konkurenci si odnesly 2 místo z jednotlivců - jsou tudíž VÍCEMISTŘI české republiky v agility a 1. místo ve družstvech - jsou tudíž MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY!

 

Aneta Krebsová a Happy z Tylenu Moravia 1 místo ve zkoušce A3

Skalní trojzkoužky , Kateřina Bulawová a Berta z Portyčské zahrady 1.místo ve zkoušce A3

Mía vyhrála s Azirou Džuka zkoušku v kategorii A1 a vyběhala si tak postup do kategorie A2

Kateřina Džumanová s Aldorou Šumící křídla se tento rok stala již po třetí Mistrem republiky Australských ovčáků

       

Hornosušské zkoušky - 21.9.2016

  NIkol Schovancová s Kejsy se zůčastnila Mistrovství světa psů bez PP a umístily se na prvním místě v družstvech, jsou tudíž Mistry světa psů bez PP. Druhá fotka je z jednotlivců  z jumpingu, kde Nikča skončila druhá.

     

Mistrovství světa Zaragoza, kde se Nikča nominovala a s fenkou Kejsy, zaběhly krásně všechny běhy a podpořily tak své družstvo.

 Kateřina Glogarová a NIkol Kajpušová se zůčastnily Mistrovství světa belgických ovčáků ve Francouzském · Aubigny-sur-Nère 

 

20.6.2015 - Miniklubovky Agility - Za krásné překážky děkujeme nadaci SRDCOVKA

7.6.2015 - Na žádost ZO ROH Třineckých železáren jsme udělali 7.6. v penzionu Beskydka v Dolní Lomné vystoupení triků a agility se psy v rámci Dne dětí. Zúčastnila se Táňa Mieresová s Agnes, Gabriela Václavíková s Candy, Divinkou a Molly a M.Götzingerová s Bárou a Angií. ZKO za vystoupení obdržela dar ve výši 2000,- Kč :-). Moc děkujeme

Díky nadaci SRDCOVKA využíváme u nás v agi nové překážky. Moc za ně nadaci děkujeme !!!
    

Naše Kača odjíždí na FMBB 2015(mistrovství světa belgických ovčáků)
Kači, přejeme ti ať si to tam užiješ, jak nejvíce můžeš. Už jen to, že tam budeš v reprezentačním týmu za českou republiku je nádherné a když vím, jak moc jsi o to stála, tak ti z celého srdce přeji. Přeju vám šťastnou cestu.Užijte si to tam a všichni držíme pěsti !!!

AŤ VÁM TO BĚHÁ A SKÁČE HOLKY

   


Kvalifikační závody Děčín - Katka a Jima a jejich Běh o život


3.5.2015 - dvojzkoušky agility
7.4.2015 - něco málo z klubovek

2015 Bajulinet