VÝCVIKOVÝ KURZ SPORTOVNÍ KYNOLOGIE


kurz poslušnosti pro pejsky všech velikostí a každého věku

KDY? neděle od 6.4.2018  do 29.6.2018 -

není potřeba se přihlašovat, stačí dorazit na první lekci


S SEBOU: pejska, obyčejný či stahovací obojek, konfliktní psi náhubek, jednoduché krátké vodítko, hromadu pamlsků, misku na vodu
CENA: 900,-

Kurz probíhá každý pátek po dobu 3. měsíců počínaje dubnem a konče posledním  pátkem  v červnu. 

Do kurzu se můžete přidat i v jeho průběhu, stačí se domluvit s výcvikářem.

Více informací na e-mailu aja.kuckova@seznam.cz nebo na +420 605 906 240

 

         

Výcvikové kurzy pro veřejnost jsou určeny pro začínající psovody, nebo jen pro ty, kteří chtějí svému psímu kamarádovi dopřát volnočasové vyžití. Jsou to kurzy poslušnosti, sociálního chování a nápravy nežádoucího chování psů. (Pro zájemce o jiný způsob výcviku jsou organizovány tréninky agility.)Cena kurzu je 900,- Kč (12 lekcí). Výcviky probíhají jedenkrát týdně  a to  v pátek od 16:00 - 17:00 pod vedením našich výcvikářů.

Kurz poslušnosti je určen pro všechny pejsky od 3tího měsíce věku. Pejsek by měl mít základní očkování ( psinka a psí nemoce + vzteklina ) Nikdy není pozdě začít, těšíme se na všechny. Každého pejska lze naučit základní poslušnosti. Důležité je si uvědomit, že kurz je určen hlavně páníkům. My vám pejska nevycvičíme, my vám ukážeme, jak na to.

Pomůžeme vyřešit vaše problémy a vynasnažíme se poradit ve všem. Kurz vede výcvikář s  desetiletou zkušeností výcviku psů všech plemen.

Na kurzu se naučíte základy: chůze u nohy, sedni, lehni, vstaň, zůstaň ( dlouhodobé odložení ) podle šikovnosti kurzistů se přidávají další cviky a psí kousky ( dogdancing )

Prosíme všechny začátečníky, aby si byli vědomi toho, že minimálně první 4 lekce bude pejsek rozhozený z nového prostředí, bude okolo více psů a bude vše nové jak pro psa tak pána, takže se může zdát, že pejsek nepracuje s psovodem tak, jak by si páneček přál, začátky bývají vždy těžké, proto se snaží výcvikáři pracovat pomalu a teprve až psovodi a psi zvládají koncentraci a vnímají svého pána, pak postupně nároky rostou. Ne každý pes je schopen se učit rychle a zvládnou za jednu lekci několik cviků, prosíme psovody, aby chodili na lekce plni sil a přesvědčení, že všechno jde, hlavně aby nasbírali hodně trpělivosti, protože to je základem poslušnosti jeho psa....

S sebou: hladového a vyvenčeného pejska, spousty pamlsků, misku a vodu, dlouhé stopovací 10ti metrové vodítko, krátké vodítko, klasický či stahovací obojek, vhodné oblečení

Povinnosti majitele pejska ( psovoda ) : 1. Psovod je zodpovědný za všechny škody způsobené jeho psem

2. Psovod musí mít psa upoutaného na vodítku a dbát pokynům výcvikáře

3. Psovod je povinen uklízet exkrementy po svém psu.

4. Bez dovolení  či pokynu výcvikáře je zakázáno pouštět psa na překážky

Výcvik probíhá i za deštivého počasí. V případě opravdu nepříznivých podmínek bude kurz probíhat v rámci teoretických znalostí ( přednášek )

Kontakt: Adriana Kučková , tel.:  +420 605 906 2402015 Bajulinet